33.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Reali Madridit shkarkon Solarin, ja trajneri i ri

spot_img

Real Madrit e ka marrë vendimin. Santiago Solari do të jetë në bankinë edhe në sfidën e së dielës në transfertën kundër Valladolid dhe pastaj stafeta do t’i kalojë Jose Mourinjos.

Të hënën pritet zyrtarizimi i rikthimit të “Special One” në Madrit. Së shpejti pritet edhe zyrtarizimi i detajeve të kontratës. /real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat