fbpx

Rita dhe Bebe pozojnë së bashku në tapetin e kuq

Rita Ora dhe Bebe Rexha janë padiskutim shumë të suksesshme në botën muzikore, ku sjellin hite të njëpasnjëshme.

Por duhet theksuar se dy shqiptaret janë mikesha shumë të mira, ku shpeshherë pozojnë së bashku në evente të ndryshme.

Së fundmi, këngëtaret kanë qenë të ftuara në eventin  “Artisti i ri më i mirë në Spotify 2019”, të cilat kanë shkëlqyer me pamjen e tyre.

Rita kishte veshur një fustan me pendë në ngjyrat rozë dhe portokalli, ndërsa Bebe kishe kombinuar një fustan lejla me një palë çizme./real-news.tv