fbpx

Rrëqethëse/ Vdekja e 10-vjeçarit në Kakavijë, nëna humbet ndjenjat dhe ‘paloset’ në tokë

Screenshot_4-5.jpg

Një ngjarje tragjike ndodhi ditën e sotme në Kakavijë, ku një 10-vjeçar u përplas për vdekje nga një autoambulancë.

Viktima është i mituri me inicialet S.D., ku nëna e tij ka humbur ndjenjat sapo ka marrë vesh lajmin e rëndë.

Ndërkaq, dhjetëra qytetarë ia kanë marrë me këmbë duke bërë 6-7 kilometra rrugë. Si pasojë e vapës së madhe disave u ka rënë të fikët dhe kanë përfunduar të shtrirë përtokë në pritje të ndihmës mjekësore.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303