fbpx

Hidhet në erë makina e Shefit të Krimeve në Tepelenë

1552030815_digjetmakinavlore21.jpg

Foto ilustruese

Makina e shefit të seksionit të krimeve në Policinë e Tepelenës është djegur në orët e para të mëngjesit.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “15 shtatori” dhe sipas policisë “makinë tip “Ford” në pronësi të Gentian Shehut është djegur në pjesën e përparme”.

Në momentin kur makina ka marrë flakë ka qenë e parkuar para pallatit të efektivit të policisë.

Në vendngjarje shkoi grupi hetimor që kanë nisur hetimet.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303