Shikoni çfarë ka humbur 50 Cent!

Daphney Joy dikur kishte një romancë dashurie me reperin e famshëm 50 Cent. Por, lidhja e tyre nuk eci si duhet prandaj ata i dhanë fund çdo raporti mes tyre.

1 2 3 4
<
>

Por, 50 Cent duhet të jetë penduar çfarë ka lëshuar nga duart e tij. Modelja në fjalë jo rrallë herë publikon fotografi të ndryshme, duke mos përjashtuar as ato provokative.

Kujtojmë faktin se 50 Cent dhe Joy janë prindër të një djali, pas të cilit duket të jenë shumë të dhënë. /real-news.tv/