23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Shkarkimi i Panuccit, flet De Biasi

spot_img

Gianni de Biasi ka qenë padiskutim trajneri më i suksesshëm për Kombëtaren Shqiptare, që arriti të kualifikohet për në kampionatin ‘Euro 2016’.

Vetëm një ditë pas shkarkimit të Panuccit si trajner i Kombëtares, De Biasi ka reaguar në lidhje me largimin e tij.

Gjithashtu, ai ka bërë të ditur edhe objektivat e tij për më tutje.

“Më vjen keq që Panucci përfundoi këtë aventurë tek Shqipëria, më shumë nuk di të them. Më vjen keq sepse un vijoj të jem një tifoz i Shqipërisë. E ardhmja ime? I kam thënë jo Venezias dhe Frosinones. Objektivi im është që sezonin e ardhshëm të jem në drejtimin e një klubi ose Kombëtarja”, nënvizoi De Biasi./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat