fbpx

Shkenctarët: “Kjo është femra më e bukur në botë”

Kelly-brook-calender-main.jpg

Kelly Brook, modelja dhe aktorja angleze është cilësuar si femra më e bukur në botë  sipas shkenctarëve.

Ekspertët e anatomisë së Universitetit të Teksasit kanë shpërndarë pyetësorë për studentët e tyre, të cilët kanë qenë të detyruar që të shkruajnë për masat perfekte të trupit femëror, sipas tyre.

Një tjetër detyrë ka qenë edhe që të bëjnë dizajnin preciz të fytyrës dhe flokëve që ata i konsiderojnë më të bukura.

Dhe si përfundim përshkrimet që studentët bënë i përshtateshim më së miri Kelly Brook.

39-vjeçarja është zyrtarisht femra më e bukur në botë./real-news.tv

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303