20.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Maj, 2024

TË FUNDIT

Shpëtohen dy peshkatarë në ishullin e Sazanit

spot_img

Dy peshkatarë janë shpëtuar në ishullin e Sazanit nga Forcat Detare.

Bëhet me dije se dy peshkatarët kishin dhënë alarmin për ndihmë dhe anija ‘Mati’ u gjend menjëherë për t`i shpëtuar jetën.

Ata ndodheshin 8.8 milje larg Kepit të Gjuhëzës, ku ende nuk dihet arsyeja pse kanë përfunduar në det të hapur./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat