fbpx

Si u dukën yjet në tapetin e kuq të Grammy Awards, ja çfarë veshën

117575069_lizzo.jpg

Eventi i rëndësishëm muzikor Grammy Awards i cili u mbajt mbrëmjen e djeshme pati stile dhe karaktere të ndryshme edhe në paraqitjen e yjeve në tapetin e kuq.

Si u veshën yjet në tapetin e kuq? Ja u tregojmë më poshtë:

Megan Thee Stallion- E veshur me një fustan nga Dolce & Gabbana 

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq?

Doja Cat me Roberto Cavalli

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq?

Dua Lipa e veshur me Versace

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq?

Billie Eilish e veshur me Gucci

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq?

Harry Styles i veshur me Gucci

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq?

Taylor Swift veshur me Oscar de la Renta.

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq?

Chloe Bailey e veshur nga Louis Vuitton

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq?

Phoebe Bridgers e veshur me Thom Browne

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq?

Noah Cyrus e veshur nga Schiaparelli

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq?

Chrissy Teigen e veshur me Aadnevik 

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq?

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303