fbpx

SPAK/ Dorëzohet një tjetër aplikim i ri për anëtar

auto_auto_auto_largea_drejtesia-jpg1423996879149572173815197132771521700683.jpg

Një tjetër prokuror ka aplikuar për të qenë pjesë e SPAK.

Sipas informacioneve, aplikuesi është prokurori në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, Behar Dibra.

Kujtojmë që deri më tani kanë aplikuar 9 persona, të cilët janë: prokurori i Prokurorisë së Përgjithshme Arben Kraja, Prokurorët e Krimeve të Rënda Vladimir Mara dhe Dritan Prençi, Prokurori i Tiranës, Shkëlzen Cena, Doloreza Musabelliu, Eugen Beci, Anton Martini, Besnik Muçi dhe Klodian Braho.

Aplikimet do të qëndrojnë të hapura deri më 6 shkurt për tu plotësuar vendet, që janë pikërisht 15 anëtarë./real-news.tv

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303