fbpx

Stakohet energjia elektrike në Tiranë, ja zonat

OSHEE ka publikuar një njoftim ditën e sotme, ku bën thirrje se energjia elektrike do të stakohet në disa zona të kryeqytetit.

Me anë të një shkrimi të publikuar, dritat do të stakohet sot dhe nesër deri në orën 16:00 në disa rrugë dhe lagje.