fbpx

Suada Sherifi qenka martuar dhe e ka mbajtur të fshehtë!

Ish-missi shqiptar Suada Sherifi na surprizoi të gjithëve me lajmin e gëzueshëm.

Ajo qenka martuar në fshehtësi dhe tani e zbuluam!

Suada nuk ka treguar shumë rreth jetës së saj private apo fejesës me biznesmenin Eldi Dizdari, por duket se dyshja paskan kohë që janë martuar.

Madje ata janë bërë prindër të një vogëlusheje me emrin Deizi,e cila erdhi në jetë  në gusht të 2016-ës.

E ftuar në emisioni “Thumb” Suada u shpreh;

“Në fakt, në fakt, unë e kam mbajtur pak të fshehtë, po unë jam martuar”, tha ish-Missi shqiptar .

Ndoshta nuk është në planet e saj një ceremoni e madhe.real-news.tv