fbpx

Tashmë ju mund të flisni me aktorin Ashton Kutcher kur të doni!

ashton-kutcher-750x500.jpg

Aktorin e njohur Ashton Kutcher e paska marrë malli ti kthehet jetës së njerëzve të thjeshtë.Duket se atij i mungojnë bisedat me njerëzit kështuqë ai ka vendosur diçka të cilën e bëri publike.

Ashton publikoi numrin e tij të telefonit.

Diçka e rrallë kjo për të famshmit të cilët ruhen për ta publikuar.

“Mua më mungon lidhja reale me njerëz e vërtetë, kështu që tani e tutje mund të më shkruani. Ndoshta nuk do të jem në gjendje t’iu përgjigjem të gjithëve, por së paku mund të jemi të sinqertë me njëri-tjetrin. Kështu mund të zbuloj disa nga gjërat e mia nga jeta e përditshme”, ka shkruar ai.

Ai e ka postuar në Twitter duke treguar se i mungojnë bisedat me njerëzit e zakonshëm.

Kështu që kushdo që ka dëshirë mund ti ndajë mendimet dhe ti flas Ashton-it duke i çuar sms.Ndoshta jo të gjithëve do të arrijë ti kthejë përgjigje, por rëndësi ka që do mundet ti lexojë./real-news.tv

Burimi:Wired

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303