fbpx

Tayna i bën qejfin vetes me këtë makinë mijëra euroshe!

Screenshot_6-2.jpg

Brenda thuajse një viti, Tayna ka arritur të kthehet në një prej fenomeneve më të reja në muzikën shqiptare dhe në një prej repereve më të komentuara e të suksesshme.

Dhe sigurisht pas një pune kaq intensive me projekte të njëpasnjëshme dhe koncerte të shumta, Tayna meritonte t’i bënte vetes një dhuratë superluksoze.

Pak orë më parë, reperja ka ndarë me ndjekësit e saj nëpërmjet instastories se ka blerë një makinë të re dhe është shumë luksoze. Makina i përket markës Mercedez Benz dhe ka ngjyrë të zezë dhe kushton plot 30 mijë euro.

 

thrtjn5eyrwgfer.jpg

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303