29.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Të enjten seancë plenare, opozita sërish në protestë

spot_img

Opozita do zhvillojë sërish të enjten protestë.

Protesta do fillojë rreth orës 9:30 para Parlamentit paralelelisht me senacën plenare.

PD dhe LSI hodhën të hënën hapin e parë për bojkotin e zgjedhjeve vendore.

Opozita zhvilloi protestën e fundit më 16 mars, e cila nisi fillimishit para kryeministrisë për të vijuar më pas para Parlamentit ku pati dhe përplasje me policinë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat