Tha se vinte nga familje bejlerësh, moderatorja prezanton apartamentin luksoz

Moderatorja Ilda Bejleri ka prezantuar së fundmi shtëpinë e saj mjaft komode. Në një video të publikuar në Instastory, Bejleri shihet teksa ecën në një apartament  mjaft të madh dhe të rehatshëm.

Ajo që bie në sy është se apartamenti ka goxha hapësirë, është i arreduar bukur dhe ka edhe piktura në mure.

Në një intervistë të fundit, Bejleri tha se vinte nga nja familje zotërinj dhe për këtë arsye bënte edhe jetë luksi. Ajo foli edhe për pasurinë e trashëguar nga gjyshja.