fbpx

Tiranë, gruaja hidhet nga kati i 4 i pallatit, vdes në vend

auto_ambulanca14784342521549733762-770x433.png

Një grua është vetëhedhur nga kati i katërt i pallatit ku jetonte dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:45 në rrugën “Mahmut Fortuzi”, në Tiranë.

Policia njofton se “gruaja dyshohet se në kushte të rënduara psikologjike, është vetëhedhur nga kati i 4-të i banesës.”  Viktima është identifikuar si shtetasja H. R., 92 vjeçe.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303