fbpx

Tragjike/ Plas arma, vritet ndërtuesi, plagoset gruaja e tij, mësohet se ishin duke….

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Himarë.

Bëhet me dije se është vrarë me armë zjarri ndërtuesi Niko Goro.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 9 të kësaj paraditeje.

Bashkëshortët Goro po shëtisnin në shëtitoren e Himares.

Është plagosur ndërkohë dhe bashkëshortja e tij.

Goro është qëlluar me armë zjarri.