fbpx

Trajneri i kombëtares, Duka: Ja kur e marr vendimin

armando-duka-compressor.jpg

Francesco Guidolin apo Edi Reja janë dy kandidatët më të fortë për marrjen e drejtimit të kombëtares shqiptare pas largimit të Panuccit.

Vendimi duhet marrë shpejt dhe këtë e di shumë mirë edhe Presidenti i FSHF-së, Armand Duka.

“Unë besoj që javën tjetër do ta kemi plotësuar jo vetëm trajnerin, por të gjithë stafin e ekipit Kombëtar për të përgatitur ndeshjet e grumbullimit të majit dhe qershorit”, tha ai në një prononcim për mediat ditën e sotme. /real-news.tv/ 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303