31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Konkurrenca e pandershme, ‘transporti’ në protestë

spot_img

Shoqëritë e transportit të udhëtarëve kanë ndërmarrë një protestë ditën e sotme.

Të gjithë autobusët e linjave drejt Tiranës dhe qyteteve të tjera janë bllokuar për shkak të protestës.

Drejtuesit e shoqërive shprehen se protesta do të jetë pa afat, ndërsa paralajmërojnë edhe grevë.

Ata kërkojnë nga qeveria që të ndërhyjë në mënyrë që të sigurohet konkurrenca e ndershme.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat