35.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Tre gola Andorrës, pa Panuccin fitojmë

spot_img

Pa Christian Panuccin fitojmë, Shqipëria funksionon. Andorra Ishte kundërshtari i duhur për të “shfryrë” dufin dhe kuqezinjtë tanë shënuan tre gola.

Ka qenë një lojë e gjitha e dominuar nga Shqipëria, e cila ka kërkuar të sigurojë rezultatin që në fraksionin e parë.

Sadiku në minutën e 21, Balaj në minutën e 88 dhe Abrashi në të 96-ën ishin golashënuesit e ndeshjes.

Ja golat:

Goli i Abrashit on Vidnews.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat