fbpx

Tritol pranë një banese në Vlorë

auto-policia-e-fierit1491059570_1497099735-6063904-1-600x329.jpg

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës, ku i është vendosur tritoli një banese.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen ’28 Nëntori’, pas mesnate, ekzaktësisht në orën 01:00.

Nga njoftimi i policisë, mësohet se nga shpërthimi i eksplozivit nuk ka pasur dëme njerëzore, por disa dëme të vogla materiale.

Policia vijon hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe për identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve./real-news.tv

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303