fbpx

Tronditëse/ 2 të rinj i futen në shtëpi, godasin, lidhin dhe grabisin gruan e moshuar

grab.png

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Pukën. Bëhet me dije se 70-vjeçarja, Mrik Ndojë në fshatin Kishagji është grabitur nga dy persona.

Fillimisht, ata e kanë lidhur dhe e kanë goditur të moshuarën, ndërsa më pas i kanë marrë edhe paratë.

Grabitësit ishin të maskuar dhe gjatë natës kanë shqyer derën dhe kanë dhunura dhe i kanë marrë gjithë lekët të moshuarës.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303