fbpx

U dyshua për koronavirus, del përgjigja e testit për modelen Heidi Klum

Më në fund modelja 46-vjeçare, Heidi Klum ka kryer testin e koronavirusit.

Heidi kishte simptoma të ngjashme me koronavirusin si ethe, kollë dhe e ndau shqetësimin e saj publikisht për të kërkuar ndihmë për tu testuar.

Pas dy javësh fatmirësisht Heidi ka rezultuar negative.

“Dita e 14 e të qëndruarit në shtëpi, Covid-19, negative”, ka qenë përshkrimi krahas fotografisë së ndarë me ndjekësit nga modelja në Instagram.