33.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024

TË FUNDIT

VIDEO/ Asisti spektakolar i Sindrit Gurit

spot_img

Sulmuesi shqiptar, Sidrit Guri, i cili luan për ekipin e Oostende në Belgjikë është duke kaluar një periudhë shumë të mirë te formës sportive.

Mbrëmë Guri ka qenë në formacion në ndeshjen që ekipi i tij luajti me Beveren në kampionatin belg.  Kuqeziu Guri dha një asit perfekt, i cili u shndërruar pastaj në gol nga Sakala dhe Oostende kaloi në avantazh. Megjithatë vetëm vetëm 9 minuta më pas, miqtë barazojnë me një autogol të Lombaerts. /real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat