fbpx

VIDEO E rëndë/ Skandal në urbanin në Tiranë, i moshuari prek në vendet intime të miturën

Skandalet e turpshme në urbanet e Tiranës janë kthyer në një shqetësim të madh. Në një video të publikuar nga JOQ ALBANIA, shihet sesi një i moshuar ngacmon seksualisht vajzën e mitur duke e prekur atë në zonat intime. E mitura qëndron në këmbë dhe nuk bën dot asnjë lëvizje pasi urbani është plot.

Sipas qytetares, një vajzë e cila po e shihte të gjithë skenën i thotë të miturës që të lëvizë dhe të mos rrijë më ashtu duke e shpëtuar nga ngacmimi i rëndomtë dhe i turpshëm i të moshuarit.

Skandal në urbanin e “Tiranës së Re”/ I moshuari prek në zonat intime të miturën, ajo e frikësuar nuk bën zë on Vidnews.