fbpx

Video/ Modelja shqiptare ‘çmend’ rrjetin, prezente në festat e Dan Bilzerian

Dan Bilzerian është prej personaliteteve më të njohura në rrjetet sociale, është

Ai njihet për festat e tij të ‘çmendura’ me shumë femra rreth tij dhe sigurisht për jetën e tij prej milioneri.

Por, përveç shumë nacionaliteteve të huaja, në mesin e femrave seksi është edhe një shqiptare.

Bëhet fjalë për Lorena Halitin – ish e dashura e Seven Saraçit dhe së fundmi modelja e klipit të Ledri Vulës për këngën “Rio”.

 

View this post on Instagram

Been having trouble sleeping

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

Në një video të tij me mbi 1 milion shikime në Instagram, është edhe Lorena.

Instagrami i Bilzerian ka më shumë se 28 milionë ndjekës dhe postimin me modelen shqiptare mund ta shihni më poshtë.