33.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Video-skandali, 30 ditë burg për Berhan Bajrakurtin

spot_img

Jepet masa e sigurisë ndaj shefit të policisë në fshatin Gruemirë të Shkodrës, Berhan Bajrakurti.

Ditën e sotme është vendosur masa me 30 ditë burg për Bajrakurtin, të cilit iu publikua një video intime me skena dhe veprime të turpshme.

Videoja u publikua nga newsbomb.al, ku theksohej se një nënë donte të denonconte Bajrakurtin pasi ngacmonte seksualisht vajzën e saj të mitur 15-vjeçare.

Ndërkohë hetimet për rastin po vazhdojnë ende./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat