13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Vlorë, një grua gjendet e vetëvarur

spot_img

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Vlorës. Një 57-vjeçare me iniciale H. E është gjetur e pajetë nga fqinjët e saj dhe dyshohet se është vetëvarur në banesën e saj rreth orës 18:30.

Ndërkohë, burimi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për të sqaruar rrethanat e ngjarjes.

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat