29.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Ylli i Hollivudit martohet për herë të katërt

spot_img

Aktori i njohur amerikan Nicolas Cage eshte gati per është gati për t’i dhënë fund beqarisë, ai ka qenë i martuar tri herë më parë pra kjo është martesa e tij e katërt

Ai ka bërë një kërkesë për një licencë martese të shtunën në Clark County, Nevada.

Aktori 55-vjeçar paraqiti dokumentet dhe listoi të dashurën e tij 36-vjeçare, Erika Koike, si partnerja me të cilën do të lidhë kurorë.

Ata kanë vetëm një vit që janë bashkë, pasi ylli i Hollivudit u fotografua me make-up artisten prillin e kaluar, gjatë xhirimeve në Puerto Rico.Ende nuk ka një datë se kur apo ku do të mbahet dasma, por licenca e martesës vlen për një vit, pasi të aprovohet kështu që mund të ndodhë nga momenti në moment!

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat