23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Zgjedhja e parfumit sipas personalitetit

spot_img

Një femër pa parfum është një femër pa të ardhme- CocoChanel
Zgjedhja e aromës së parfumit lidhet me personalitetin, ajo tregon për natyrën tuaj. Për t’ju ndihmuar që të zgjidhni aromën që ju përshtatet me personalitetin tuaj, lexoni vazhdimin e artikullit.

Tip sportiv, dinamik dhe me humor
Familja e agrumeve ngjall freski dhe butësi. Për personat që gëzojnë këto tipare, sugjerohen aromat që kanë në thelb frutat dhe agrumet si grejpfruti, limoni ose portokalli.

Tip misterioz dhe aventuresk
Aroma e qelibarit zbulon ndjeshmërinë tuaj. Kjo familje aromash është magjepsëse, është ideale për njerëzit misteriozë dhe aventuresk.

Tip sensual dhe befasues
Nëse ju pëlqen fantazia, jeni dinamike, nganjëherë sensuale dhe joshëse, atëherë përdorni aromat e drurit.

Tip bujar dhe romantik
Personat e ndjeshëm, bujarë dhe romantikë përshtaten më shumë me aromat e luleve si trëndafili, jasemini dhe jargavani.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat