fbpx

1 vit nga tërmeti, Rama publikon pamjet e forta dhe jep mesazhin

Një vit më parë vendi ynë  u godit nga një tërmet i fortë. Kryeministri Rama ka kujtuar këtë ditë duke publikuar edhe një video të rindërtimeve pas dëmeve të këtij tërmeti.

Postimi i plotë:

Sot 1 vit nga tèrmeti i 21 shtatorit???? ????‍????‍????‍???? ????

NE THEMI ATË QË BËJMË DHE BËJMË ATË QË THEMI!

🗓🏚Sot 1 vit nga tërmeti i 21 shtatorit🏡 🏗🏘#NETHEMIATËQËBËJMË dhe #BËJMËATËQËTHEMI

Geplaatst door Edi Rama op Zondag 20 september 2020