Adelina Tahiri festë madhështore për djalin

Një vit më parë këngëtarja me origjinë shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri u bë nënë e një djali për herë të parë. Djali i pagëzuar me emrin Jon erdhi si fryt i martesës së saj me avokatin e njohur maqedonas Serjoza Markov.

Mirëpo, ditëlindja e vogëlushit, babai i të cilit është një person me shumë ndikim në vendin fqinjë nuk mund të kalonte si një festë e thjeshtë.

Adelina ka mbledhur miq e familjarë të shumtë, madje dhe këngëtarë për të festuar ditën që e bëri atë mama për herë të parë.

ade 1 ade 2 ade 3 ade 4 ade 5 ade 6
<
>