fbpx

Aksidentohen dy këngëtarët e njohur shqiptarë, makina…

Dy këngëtarët e njohur të grupit Threedots, Bruno dhe Miri Vathi, janë përballur me një situatë të frikshme.

Dy ditë më parë, teksa ishin duke udhëtuar drejt Korçës për një koncert, në afërsi të Maliqit, artistët kanë pësuar një aksident automobilistik.

Makina ka dalë nga rruga duke rënë përmbys, shkruan News31.al që ka siguruar dhe fotot e aksidentit.

Mësohet se djemtë janë ende në spital por në gjendje të mirë shëndetësore.