fbpx

Aktorja befasohet nga burri miliarder gjatë xhirimeve

Salma Hayek ndodhet me grupin e xhirimit të filmit, “The Hitman’s Wife Bodyguard”.

Aktorja hollivudiane ndodhet për xhirimet e filmit në Kroaci, ku u befasua nga bashkëshorti, miliarderi francez François-Henri Pinaulte.

Ai ka shkuar pa e lajmeruar  në rivierat kroate dhe kjo befasi i ka pëlqyer bukuroshes meksikane.

“E dua burrin tim të vërtetë kur më viziton në punë”, shkruan aktoja pas publikimit të fotografise.

 

Rikujtojmë që François dhuroi 100 milionë euro për rindërtimin e katedrales në Paris. /real-news.tv

Burimi: Instagram