23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Alessandra Ambrosio, modelja që s’del nga moda

spot_img
Është një nga modelet më të komentuara në gjithë botën. Bukuroshja braziliane ndonëse s’është më pjesë e Victoria’s Secret, ajo vazhdon të jetë në top formë, dhe një nga modelet më të paguara.

37 vjeçarja duket se dita-ditës po i shtohet edhe bukuria, kjo vërehet në fotografinë e saj të fundit të postuar në Instagram. Në bikini e flokë gjysmë të lagura, Alessandra duket kaq ‘e nxehtë’.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat