fbpx

Bebe Rexha “djeg” skenën në Maltë

Bebe Rexha ishte pjesë e ‘MTV’ koncertit i cili u mbajt në shtetin e Maltës dhe ajo u prit shumë mirë nga publiku.

Këngëtarja me origjinë nga Dibra, ka dëshmuar edhe njëherë vlerat e saj artistike duke qenë se këngët e saj pëlqehen shumë gjithandej nëpër botë.

Së fundmi Bebe publikoi pamje nga koncerti i mbajtur ku shihet si e ‘kall’ atmosferën me performancën e saj.

Nga pamjet vërehet se publiku e ka pritur mjaft mirë këngëtaren shqiptare. /real-news.tv/