fbpx

Charlize Theron mohon të jetë e lidhur me Brad Pitt

Aktorja e njohur amerikane, Charlize Theron ka konfirmuar se është beqare dhe po rrit fëmijët e saj  si nënë e vetme pa ndihmën e ndonjë  partneri.

Charlize Theron këto deklarata i bëri tek Ellen DeGeneres, pas thashethemeve se është në një lidhje me aktorin e njohur Brad Pitt.

Ajo ka pranuar se nuk është e dashuruar, duke thënë se është e angazhuar në suksesin e filmit të saj më të ri Long Shot në të cilin luan bashkë me yllin Seth Rogen.

Theron ka dy fëmijë të adoptuar August and Jackson./real-news.tv/