Çiftet që thyen rregullin e mbrëmjes në ‘Met Gala’

Jennifer Lopez dhe Kim Kardashian thyen  të vetmin rregull në Met Gala të vendosur nga Anna Wintour, pasi realizuan disa selfie pa leje.

Fotot profesionale të realizuara brenda Muzeut Metropolitan të Artit në New York, tregojnë dy çiftet e famshme që pozojnë për një selfie në Instagram.

Alex Rodriguez,  realizoi foton, së cilës iu bashkua edhe bashkëshorti i Kim, Kanye West.

Wintour  ka një rregull  “jo telefona”, por jo të gjithë ja dolën ta thyenin pasi shumë të famshëm nuk i kanë rezistuar dot tundimit. /real-news.tv