fbpx

Dalin pamjet/ Makina e bërë copë, grumbull i madh njerëzish në panik, i plagosuri drejt spitalit

Screenshot_3-3.jpg

Kanë dalë imazhet nga vendngjarja, aty ku shpërtheu një makinë nga tritoli në mes të “Vasil Shantos”. Qytetarët janë mbledhur grumbuj dhe shprehen shumë të frikësuar.

Raportohet se shoferi i makinës është dërguar me urgjencë drejt spitalit. Mësohet se ai ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303