fbpx

Dalin pamjet/ Makina e bërë copë, grumbull i madh njerëzish në panik, i plagosuri drejt spitalit

Kanë dalë imazhet nga vendngjarja, aty ku shpërtheu një makinë nga tritoli në mes të “Vasil Shantos”. Qytetarët janë mbledhur grumbuj dhe shprehen shumë të frikësuar.

Raportohet se shoferi i makinës është dërguar me urgjencë drejt spitalit. Mësohet se ai ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.