23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Digjet makina në Vlorë, dyshohet zjarrvënie e qëllimshme

spot_img

Një makinë është përfshire nga flaket mbrëmjen e kaluar.

Ngjarja ka ndodhurnë Vlorë në lagjen ‘Lirim’ dhe mësohet se makina e djegur është tip ‘Opel Vectra’ me targa targa VL7522C dhe në pronësi të shtetasit me inicialet G.H.

Policia dyshon për zjarrvënie të qëllimshme të makinës. Vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe motiveve të ngjarjes.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat