fbpx

Dua Lipa do të vijë së shpejti në Shqipëri

57647086.gif

Dua Lipa është një krenari e vërtetë për çdo shqiptar, jo vetëm për faktin që ajo ka një super sukses ndërkombëtar, por edhe për lidhjet e ngushta që ajo mban me Atdheun e saj.

Një lajm i mirë është zbuluar sot nga i dashuri i Dua Lipës, Isaac Careë. Ai u pyet nga një prej tyre, nëse e ka vizituar ndonjëherë Shqipërinë dhe Isaac i surprizoi të gjithë më përgjigjen duka dhënë padashur një lajm të mirë.

‘Dy herë, së shpejti bëhen tre’, tha Careë, në videon e publikuar në Insta Story, ndërkohë që më pas bëri simbolin e njohur të shqiponjës me duar.

Me këtë përgjigje fansat e Dua Lipës kuptuan që këngëtarja do të vijë së shpejti në Shqipëri, e shoqëruar nga i dashuri i saj.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303