24.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Dua Lipa organizon festë surprizë për babanë e saj

spot_img

Dua Lipa ka organizuar një festë surprizë për të atin e saj i cili mbushi 50 vjeç. Babai i këngëtares me origjinë shqiptare Dua Lipa, i cili është kthyer si një ndër meshkujt më të komentuar në showbizz -it për shkak të paraqitjes së tij festoi 50 vjetorin në një festë surprizë me miq dhe të afërm të familjes Lipa.

Dua e surprizoi të atin teksa hynte në sallë më një tortë që mbante  në duar, gjest i cili emocionoi  babanë e saj.

Këngëtarja i ka bërë publike imazhet në llogarinë e saj në Instagram. /real-news.tv/

View this post on Instagram

❤️Dads 50th❤️

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat