fbpx

Elgiti dhe Klea prindër për herë të parë?

Ata janë një prej çifteve më të dashur të showbizzit shqiptar dhe kanë një lidhje prej 3 vitesh. Klea Huta dhe Elgit Doda po planifikojnë të krijojnë një familje.

Lajmin e ka dhënë Elgiti, i ftuar në emisionin ‘Prive’ ku foli edhe për jetën personale.

Elgiti u pyet nga nëse ka ndërmend që të bëhet baba. ‘I kam filluar planet’, u përgjigj Elgiti i buzëqeshur, duke zbuluar se një fëmijë mund të vijë së shpejti. /real-news.tv/