fbpx

Elvana Gjata çmend fansat me kërcimin seksi

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata duket se është rikthyr fuqishëm jo vetëm në kinematografi por edhe në muzikë.

Së fundmi këngëtarja ka qenë mjaft aktive pas nje pauze të shkurtër në muzikë.

Elvana i është rikthyer koncerteve e së fundmi ka qenë në Zvicër.

Performanca e saj nuk kishte se si të mos binte në sy, paraqitja skenike dhe kërcimi i shoqëruar nga dy balerina e bënë akoma edhe me interesante.

Pavarësisht profesionistëve që kishte në krah kërcimi i Elvanës po bën xhiron e rrjetit.

Këngëtarja bën një super twerk teksa këndon dhe kërcen këngën “Love me”. /real-news.tv