23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Fejohet Jennifer Lopez

spot_img

Jennifer Lopez është fejuar me të dashurin e saj, sportisti Alex Rodriguez

Lajmin e bënë të ditur vetë çifti nëpërmjet Instagram-it.

“Ajo tha po” ishte fotografia që Rodriguez e publikoi, e të njëjtën foto e postoi edhe J.Lo në profilin e saj.

Çifti kanë shkuar për pushime në Majami, ku Rodriguez i ka bërë edhe propozimin këngëtares 40 vjeçare.

Menjëherë pas postimit të fotografisë, çifti ka marrë urime nga fansat e tyre.

Këngëtarja dhe i dashuri i saj sportist kanë dy vite së bashku .

Të dy kanë nga dy fëmijë nga martesat e mëparshme dhe shpeshherë shihen të gjithë së bashku si një familje e lumtur në udhëtimet e tyre. Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez po dalin që prej muajit mars të vitit 2017./real-news.tv

 

View this post on Instagram

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat