fbpx

Foshja 12-ditëshe bën ndërhyrjen delikate në zemër, Manastirliu publikon videon dhe jep lajmin se…

foshnje.png

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka bërë me dije në rrjetin social Facebook se foshnja 12 ditëshe  që iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale në zemër ndodhet në gjendje shumë të mirë.

“Një tjetër ndërhyrje delikate në zemër tek një fëmijë vetëm 12 ditësh është kryer me sukses nga ekipi i talentuar i kardiokirurgjisë në QSUT, ku puna vijon pa u ndalur, megjithë situatën e vështirë të epidemisë.  Erzani i vogël gëzon shëndet të plotë#KrenarePërMjekët”, shkruan Manastirliu.

https://www.facebook.com/OgertaManastirliu/videos/336965110820741/?v=336965110820741

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303