fbpx

FOTO/ Berisha ka një pyetje të fortë për Edi Ramën

Për ish-kryeministrin Sali Berisha Edi Rama është përgjegjësi kryesor për pengimin e rrugës së integrimit të shqiptarëve në BE.

Ai ka hedhur akuza të forta ndaj dhe në një postim në rrjetet sociale, i drejton një pyetje.

“Një pyetje për kreun e Meduzes Edvin Kristaq Drigen, Mbreti i Mbreterise se Hashashit (the king of kingdom of Marihuana)

Si jua shpjegon ti o mbret i mbreterise se Hashashit siçlisteve shqiptare faktin qe dje ne Bruksel nga kater qeveri qe kundershtuan hapjen me 9 kushte te negociatave me Shqiperine, dy ishin socialiste; qeveria e Spanjes dhe ajo e Danimarkes? sb”-shkruan Berisha në postimin e tij.