Foto/ Robert Berisha në Turqi me të dashurën

Pas ndarjes me Nora Istrefin, partneren e tij prej 14 vitesh si dhe angazhimeve në muzikë, Robert Berisha ka rezervuar disa ditë për veten.

Këngëtari ka marrë rrugën drejt bregdetit turk dhe s’është vetëm. Roberti është fotografuar me të dashurën.

Prive sjell ekskluzivisht fotografitë të cilat mund t’i shihni më poshtë.

Identiteti i vajzës misterioze ende nuk dihet por vendodhja që çifti ka zgjedhur është Adam&Eve – njëri prej hoteleve më romantike në Turqi dhe i preferuar shumë nga çiftet.

/real-news.tv/