fbpx

Fotot/ Manastirliu publikon urdhrin, Shqipëria “kyçet në fundjavë”

ogerta-manastirliu.png

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka publikuar një urdhër në të cilin theksohet se gjatë fundjavës, konkretisht ditën e shtunë dhe ditën e diel, Shqipëri do të ‘mbyllet’ totalisht.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303